Thursday, 7 October 2010

# 779 - Poltergeist - Ból Istnienia

On tego nie zna. Jebany artysta tego nie zna. Pierwszy pedał polskiego diy hc/panka spod znaku onanizmu z kolekcją 300 płyt, 200 kaset i 140gb muzy nie zna tej kapeli. Tylko dlatego stosuję tego posta. Chcę poczuć się lepszy. Po ostatnim zdaniu ostatniego akapitu pójdę wyjąć brudne rzeczy z kosza na pranie... Nie wstawiam tej kapeli, mimo że jest dobra. Bo jest dobra. Wstawiam dlatego, że to prawie materiał archiwalny, który warto przekazać dalej. Przecież oni nawet nie mają naszywek czy koszulek, zdjęcia w google grafika... O myspace nie mówiąc, więc jak scenersi mają ją znać?! Nie ważne, że w porównaniu do dzisiejszych bandów brzmi jak masowe rwanie kichy, albo że można podać parenaście kapel grających praktycznie to samo. Poltergeist jest po prostu solidny i daje fanom brudu to, co redtube.com daje dla pryszczatych gimnazjalistów - gwarancję radości. Kapela z lat 90 grająca surowego krasta po linii Silnej Woli/Disgusting Lies, a mimo to ma w sobie coś, czego nie znajdziemy w dwóch powyższych szlagierach. Od jakiegoś czasu kapela ta figuruje na mojej osobistej liście najsolidniejszych krastów w Polszy. Jak dla mnie po prostu warte zassania i posiadania w bibliotece, nawet jeśli po latach w panku jesteś zafascynowany elektronicznymi plumkaniami, Twoja orientacja seksualna stoi pod wielkim znakiem zapytania albo masz potężną kolekcję jesiennych szali w szafie. SSAĆ! (jeśli ktoś był w wojsku albo mieszka w regionie z największym skupiskiem jezior w kraju to pewnie padł na kolana - dlatego spokojnie możecie wstać, rozsiąść się w obracanym fotelu i udawać że ta komenda nie wywołuje u was odruchu Pawlova w postaci złożenia ust w literkę "O")

Poltergeist - Ból Istnienia

4 comments:

wege666 said...

OOOooo kurwa klasyk.
kto nie zna ten chuj:D

Sowiasty said...

mam lepszą wersję tego materiału, czyli pełne demo "ból istnienia" + kilka innych kawałków z tej samej sesji w studio (opublikowane m.in. na składance-beneficie na food not bombs). wydane to było w malutkim nakładzie (kilkadziesiąt sztuk) metodą DIY poprzez Poltergeist Propaganda na CD-R. Większość płyt została rozdana różnym osobom, nie wiem czy jakakolwiek trafiła w obieg dystrybucyjny. Plik można pobrać stąd: http://www.mediafire.com/?fpq8un261qpc7m8

Anonymous said...

heh fajnie po latach zassac material swojej starej kapeli - dzieki !
wojt

Anonymous said...

tekstów za chuja nie idzie zrozumieć trzeba sie wsłuchiwać i wyobrazać sobie ale ma to klimat..fałsz..chyba refren tak..ble ble ble szereg lat szeregl lat ..ble ble ble szereg lat szereeg laaat ale dobre jest:)