Friday, 14 May 2010

22 MAJA - DEMONSTRACJA ANTYFASZYSTOWSKA W LUBLINIE


Demonstracja antyfaszystowska odbędzie się 22 maja o godzinie 16:00 pod Domem Towarowym "Sezam" (byla Galeria Centrum) ul. Krakowskie Przedmieście 40

Poniżej mapka z zaznaczeniem naszego spotkania (przekreślona swastyka) oraz spotkania ONR (Plac Litewski)

22 MAJA - SPOTYKAMY SIE POD DOMEM TOWAROWYM "SEZAM"Pod "Sezam" można dojechać następującymi autobusami MPK 2, 7, 13, 15, 24, 51, 66, 15b Szczegóły rozkładów na stronie http://www.mpk.lublin.pl/rozklady.php
Z dworca PKS można łatwo dojść (około 10 minut drogi) przez ładną starówkę Lublina.

kontakt gg: 22272344

telefon: niedługo ;)


INFO DLA OSOB PRZYJEZDNYCH

:!: Gwarantujemy dwa wegańskie posiłki (przed i po demonstracji)

:!: Zapewniamy noclegi

Afterparty:

Po demonstracji mamy zaszczyt zaprosić wszystkich na koncert, który odbędzie się w niezależnym centrum kultury "Tektura" przy ulicy Wieniawskiej 15a.
Start 19/20
Wjazd 5zl

Na koncercie zagrają zespoły prezentujące różną muzykę:

Melete / Słowenia
http://www.lastfm.pl/music/Melete
http://bizniscore.blogspot.com/

Ciężka nuta w klimacie dark hardcore / screamo / crust po lini URO, OROKU, cos pomiedzy HIS HERO IS GONE a ORCHID, a na dodatek wszystko przepełnione emocjami. Na blogu zespołu do pobrania ich całe albumy. Kopią tyłki !!!
----------------------------------------------------------------------------------
Moscow Death Brigade / Rosja
http://www.myspace.com/hoodsup495
http://moscowdeathbrigade.org/

Antifa hip-hop z Moskwy. Zespół personalnie powiązany z What We Feel oraz Razor Bois. Ekipa tworzy hip hop dla tych, którzy potrafią myśleć samodzielnie i nie chcą dać się zmanipulować przez władze, propagandę mass mediów, polityczną poprawność czy opinie kreowane przez większość...
----------------------------------------------------------------------------------
Defu 5000 z nowym projektem COANENEPILLI
http://www.myspace.com/vdivinefortunetellerv
http://www.myspace.com/sacredscreamsofrapedgirls
Wegan rap na kradzionych bitach Jeden z niewielu anarchistycznych projektów hiphopowych w kraju - na pograniczu rapu i mówionego przekazu na kradzionych bitach. prosto i bez owijania w bawełne.
----------------------------------------------------------------------------------
Projekt Ns3e / Siedlce
http://www.myspace.com/alternatywabartek
http://www.myspace.com/gorylsiedlce
http://www.myspace.com/skwarans

Projekt łączący siedleckich raperów z dwóch sąsiednich osiedli, którzy postanowili połączyć swoje siły, czego efektem jest mixtape zatytułowany "Osiedla połączone zajawką". W skład projektu wchodzą członkowie dobrze znanych siedleckiej publiczności składów, mianowicie: Bartek ( Alternatywa), Skwara, Ari (NSK) oraz soliści Goryl, Junior, Ciapy i Robuś. Po zagraniu kilku mniejszych i większych koncertów ekipa projektu pracuje obecnie nad kilkoma różnymi albumami, w tym również nad drugą częścią Projektu NS3E. Cała płytka do ściągniecia na http://www.sendspace.com/file/w9y2lo
----------------------------------------------------------------------------------
24NaDobe /Lublin
http://www.myspace.com/24nadobe

Zespół powstał około 2000 roku, lecz dokładna data pozostaje zagadką gdyż od momentu jako takiego powstania do chwili obecnej, kształtował swój teraźniejszy skład. Tworzymy grupę znajomych z różnych osiedli których połączyło wspólne tworzenie niezależnej od nikogo muzyki. Jak to zawsze opisujemy: “spotkaliśmy się gdzieś kiedyś, przychodzimy z różnych stron, połączyła nas muzyka, teraz idziemy jedną drogą”.
----------------------------------------------------------------------------------
48Gang /Lublin
http://www.myspace.com/48gang

Tu 48Gang, Lublin, dzielnica WestSide. Materiał, który słuchacie powstał dzięki współpracy Sajmona (LF Cru) oraz Smoka (Defakto Skład) oraz zaprzyjaźnionych ziomów kolędników. Projekt powstał całkowicie spontanicznie można powiedzie z dnia na dzień kiedy to spotkaliśmy się w studio Garaż48 i przy chłodnym piwku powstała pierwsza produkcja. Owocem naszej współpracy będzie płyta, która pojawi się niedługo oczywiście na autorskich bitach. W naszych tekstach przedstawiamy przede wszystkim to co jest dla nas ważne i staramy się oddać klimat ulicy, dzielnicy oraz miejsca, które wypełnia większość naszego wolnego czasu.
----------------------------------------------------------------------------------
Jah Wind / Lublin
http://www.myspace.com/jahwind

Za początek Jah Wind można uznać wrzesień '08 kiedy w Tekturze Gilo grał swojego dubowego seta po występie Sensithief. W pewnym momencie Hopkins złapał za majka i zaczął nawijać. Obydwaj nawet nie zauważyli kiedy sala opustoszała. Zagrali razem jeszcze parę razy i w styczniu '09 z okazji Lubelskiego Meetingu Soundów postanowili rozpocząć stałą współpracę i przyjęli nazwę Jah Wind. Jah Wind to sety Gila utrzymane w stylistyce steppersowych UK dubów z dodatkiem rootsu i klasycznego dubu uzupełniane wokalem i dubstepową selekcją Hopkinsa. W skrócie: dużo basu.

1 comment:

Anonymous said...

nie am to jak ponapierdalac sie a potem isc n koncert . Brawo !!!! gratulacje inicjatywy !!!