Sunday, 2 August 2009

# 604 - Krzycz - Trauma


Image Hosted by ImageShack.us

Noise core.

Krzycz - Trauma

1 comment:

Anonymous said...

http://forum.scenaonline.org/viewtopic.php?f=18&t=1212&p=4228#p4228
Komentarz jest do tematu
Tam oczywiscie nie mogl byc umieszczony. Tzn nie mogl wisiec zbyt długo.

"Trybunał zaznaczył, że w polskim prawie są środki mające zabezpieczyć życie prywatne przed ingerencją władz publicznych. Jednym z nich jest art. 221 kodeksu postępowania karnego, który pozwala na przeszukanie zamieszkanych pomieszczeń w porze nocnej tylko w wypadkach niecierpiących zwłoki. Za porę nocną uważa się czas od godz. 22 do godz. 6. W ocenie Trybunału chęć ustalenia właściciela otwartego samochodu stojącego na ulicy nie była okolicznością uzasadniającą interwencję podjętą przez policję oraz przeszukanie.
Z tego zdania wynika jasno, że nie znali swoich praw ponieważ wyszli do policji choć nie mieli takiego obowiązku.

scena napisał(a):Donfenne, dobra rada - czytaj dokładnie to, co piszą inni i staraj się jasno formułować swoje myśli, bo póki co miewasz z tym kłopoty.
Na zakończenie, jako podsumowanie jałowej już dyskusji, istotny cytat z komentarza Piszpunta:

"Co tu więcej gadać – jedyna szkoda, że za ich wyczyny zapłaci każdy podatnik, a nie osobiście ten czy ów sadysta w mundurze czy ich adwokaci z prokuratury, ale to już inna bajka."

A teraz znajdź go i spróbuj pouczać tak jak innych w tym temacie. Tutaj już wystarczy.


Tak? to moze ktos ma ich szukać jesli sami poszkodowani nie mieli ochoty? Super ze temat odblokowany wreszcie.

A tu prosze ktos powinien dostac ostrzezenie zamiast donfenne:

Królik napisał(a):

donfenne napisał(a):

nc666 napisał(a):chociaż raz... szkoda tylko, że skurwiele odpowiedzialni za tę akcje jak zwykle pozostaną bezkarni, a koszta odszkodowań poniosą obywatele :|


A ja nie zaluje tego drugiego, bo nie żal mi takich "obywateli".Czyżbyś nie płacił żadnych podatków?


A wiesz, ze chuj Cie to obchodzi. Wyrazac mozna swoje zdanie. I do tego ma prawo kazdy tutaj. Nie po to zebys pozniej z braku argumentów banem sie zasłaniał. Albo nie zaczynaj swoich personalnych ataków jesli brak argumentów. No chyba ze prowadzicie towarzyski blog wtedy nie oczekujcie szczerych komentarzy tylko przyjacielskie słodkosci.

ZEBY bylo jasne napisalem do piszpunta zeby sam sie wypowiedzial o ile bedzie mial ochote. Wiec troche sie wstrzymajcie."