Home » , , , » # 74 - Crass - Merry Crassmas

# 74 - Crass - Merry Crassmas

Written By XXX on piątek, 22 sierpnia 2008 | 21:04


„Merry Crassmas” - drugi singel wydany jako Creative Recording and Sound Servises w 1981 roku. Prasa muzyczna uważała Crass za zaślepionych oszołomów, nie mających poczucia humoru, hm może poprostu nie rozumieli ich żartów:). Ten singel to właśnie kolejny żart grupy Crass. Wydany na święta, zawiera fragmenty utworów: „Big a, little a”, „Punk is dead”, „Big hands”, „Contamination power”, „I ain’t thick its just a trick”, „Nagasaki nightmare”, „Securicor”, „Darling”, „G's song”, „Banned from the Roxy”, „Tired”, „So what”, które są zagrane na jakimś tanim syntezatorze, w stylistyce disco. Na okładce jest napisane: „Zabawa dla całej rodziny, musicie wysłać pocztówkę z poprawna kolejnością kawałków i wygracie. Pierwsza nagroda to sól do kąpieli, druga to singel Exploited, trzecia - 2 single Exploited”. A żeby nie było tak kolorowo pod koniec strony B, składają nam życzenia: Wesołych świąt i... żebyśmy się udławili świątecznym indykiem.

Ten tekst pobrany z polskiej strony o Crass tak ładnie i trafnie opisuje ten singiel, że wolałem go wstawić niż samemu to recenzować.

Crass - Merry Crassmas

0 komentarze:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
copy left. Obsługiwane przez usługę Blogger.

DIY OR DIE

Downloading music doesn't kill music. It kills music business and we like it. If you download the music and want to give something back, please support labels and band by buying the record.
(Remek)


If anyone or any band feels annoyed by our activity, please contact us.

e-mail:
diyanarchocrustpunx(at)gmail.com


If you are in a band and you'd like to spread your music all over the world - don't hesitate to e-mail us.

Na początku wypada się przywitać...

Siema. Aktualnie tego bloga tworzy X osób. Powstał on żeby szerzyć muzykę ze sceny DIY i poglądy związane z nią. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu coś dla siebie :) Większość albumów, które się tutaj pojawią, są dostępne w niektórych dystrybucjach (linki poniżej). Wiemy, że nie zawsze jest kasa, że nie zawsze da się dany album kupić, ale wspierajmy scenę bo dzięki temu ciągle będą powstawać zespoły, które umilać nam będą życie swoją muzyką. Wszystkie linki to nasz upload więc jeśli by coś nie działało to pisać! Pozdrawiamy.

Jeśli chcesz do nas dołączyć - pisz śmiało na maila! ;)
If you wanna join us - write an e-mail! ;)

Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń

AFA

AFA

Archiwum bloga

Etykiety