Monday, 18 August 2008

# 48 - Piekło Kobiet - Niechciana Ciąża

(wywiad z Piekłem Kobiet)

Kolejny album Piekła Kobiet. Tradycyjnie kapela z Białej Podlaskiej napierdala crusta w charakterystycznym dla siebie stylu. Ekipa znowu wjeżdża na mięsojadów, sexistów ale tym razem też na ograniczających swoje dzieci rodziców. Klasyka polskiego anarcho-punka.

Piekło Kobiet - Niechciana Ciąża

6 comments:

Anonymous said...

Witam!
Małe sprostowanie - Piekło Kobiet to kapela z Łukowa, nie z Białej Podlaskiej, niestety - niestety, gdyż swego czasu marzyłem by w Białej była taka właśnie kapela. Pochodzę z Białej i pamiętam, jak jeździliśmy z bialską ekipą na koncerty do zaprzyjaźnionych ekip z Międzyrzeca, Łukowa czy Siedlec i miałem tę niewątpliwą przyjemność być niegdyś na niezapomnianym koncercie Piekła Kobiet - te dwie drące pały wokalistki wyglądały naprawdę nieziemsko i pruły się takoż. Pamiętam też nieco mniej zapamiętaną kapelę z Siedlec - Heureza - grali równie zajebistego hc/punka. A co do Białej to w sumie nie mam na co narzekać - jakby nie patrzeć to właśnie Białej P. pochodzi jedna z najlepszych i najciekawszych polskich kapel wszech czasów, moim i nie tylko moim zdaniem, mianowicie - TABES czy ktoś z poza Białej ich jeszcze pamięta???

Konrad

Anonymous said...

aha i dzięki za link - właśnie szukałem ich nagrań.
K.

Anonymous said...

no jaszka,że Tabes ktos pamięta...jezdziliśmy razem na koncerty ;-)

Anonymous said...

Konrad mam pytanie, czy znasz kogoś kto ma jakieś archiwalne nagrania Heurezy? Byłem tam bębniarzem i co najśmieszniejsze, że nie posiadam żadnych naszych nagrań, wszystkie gdzieś zaginęły...Pozdrawiam.

glaca said...

taa pamiętam Tabes, ktoś może posiada nagrania Czachy i Swica ?

Anonymous said...

w Tabesie nie grał Svico i Czapa tylko w Szabasie- to też bialska kapela powstała po rozpadzie Tabesu z vokalistą Tabesu