Home » , , , , » # 769 - Jesus Fucking Christ - Life's Hateful Seed

# 769 - Jesus Fucking Christ - Life's Hateful Seed

Written By zlewon on sobota, 18 września 2010 | 16:07

Słodki Jezu ! Takich płyt jak "Life's hateful seed" to ja hurtem poproszę. Samo zerknięcie na okładkę tego albumu przyprawiłoby obrońców krzyża o wylew, ich wnuki o płaskostopie ,a (S)endeckiego o palpitacje. Wbrew prawdopodobnym skojarzeniom, to nie jest leśny black metal. Muzycy JFCh nie tarzają się w żywicy, runie leśnym ani nie targają dziada nad fiordem, marząc o satanistycznym parzonku w zagrodzie z inwentarzem sąsiada . Nie kurwa ! Jesus Fucking Christ to punkowa załoga z konkretnym stażem, z Davem Ed'em z Neurosis ( bas ) na pokładzie. Ta płyta to pierwszej wody hardcore/punk ( raczej taki któremu bliżej do Tragedy ) z sporą naleciałością thrash metalu ( zwłaszcza w tytułowym utworze wokale brzmią jak kalka wrzasków Mille Petrozy ) i odrobiną crusta ( umownie ). Celowo nie użyłem terminu "crossover". "Life's Hateful Seed" wymyka się jednoznacznym klasyfikacjom. Typkom udało się wypracować własny styl.
Odpalenie tej płyty na "full volume" gwarantuje remont w pokoju, krzyż i szpaler emerytowanych pojebów pod domem . Bardzo warte obadania.

Jesus Fucking Christ - Life's Hateful Seed

Myspace : www.myspace.com/jesusfuckingchristpuke

0 komentarze:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
copy left. Obsługiwane przez usługę Blogger.

DIY OR DIE

Downloading music doesn't kill music. It kills music business and we like it. If you download the music and want to give something back, please support labels and band by buying the record.
(Remek)


If anyone or any band feels annoyed by our activity, please contact us.

e-mail:
diyanarchocrustpunx(at)gmail.com


If you are in a band and you'd like to spread your music all over the world - don't hesitate to e-mail us.

Na początku wypada się przywitać...

Siema. Aktualnie tego bloga tworzy X osób. Powstał on żeby szerzyć muzykę ze sceny DIY i poglądy związane z nią. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu coś dla siebie :) Większość albumów, które się tutaj pojawią, są dostępne w niektórych dystrybucjach (linki poniżej). Wiemy, że nie zawsze jest kasa, że nie zawsze da się dany album kupić, ale wspierajmy scenę bo dzięki temu ciągle będą powstawać zespoły, które umilać nam będą życie swoją muzyką. Wszystkie linki to nasz upload więc jeśli by coś nie działało to pisać! Pozdrawiamy.

Jeśli chcesz do nas dołączyć - pisz śmiało na maila! ;)
If you wanna join us - write an e-mail! ;)

Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń

AFA

AFA

Archiwum bloga

Etykiety