Home » , , , , » # 781 - The Flaming Tsunamis - Fear Everything

# 781 - The Flaming Tsunamis - Fear Everything

Written By zlewon on środa, 13 października 2010 | 14:55

Ten album to soundtrack do świetlicy terapeutycznej, w której dzieciaki z ADHD dostały DMT zamiast leków. Skoczne to. Chwytliwe. Popierdolone. Z atmosferą rodem z jakiejś zwihrowanej kreskówki. Nieprzewidywalne i przedewszystkim unikalne. The Flaming Tsunamis prezentują mieszaninę hardcore i ska z masą innych influencji. Jakiś buc pewnie pomyśli że to już przecież było. Był Antimaniacs, był Leftover Crack, był Star Fucking Hipsters, ale ten album to coś zupełnie innego. Moje luźne skojarzenie to właśnie rzeczony Leftover Crack, połączony z ostatnim albumem Refused i masą dęciaków. Dodajmy do tego polityczny przekaz ( standard - od jebania po ChujEsEj , na koncernach farmaceutycznych kończąc ), poczucie humoru i cynizm rodem z Dead Kennedys i mamy TFT. Dziwię się że ta płyta nie jest puszczana na wszelkiej maści afterparty, bo w sam raz nadaję się do delirycznych pląsów na parkiecie. Nie mam zbytnio dziś weny na rozpisywanie się ,tworzenie debilnych porównań ani imputowanie Młodemu że jest pedałem, więc podzielę się tylko spostrzeżeniem że kto nie obada ten z policji. Aha. Zapuszczam też wąsy. Ponadto chciałbym uzmysłowić wszystkim że rekord w waleniu konia wynosi 36 spustów w ciągu 24 godzin.

The Flaming Tsunamis - Fear Everything

myspace : www.myspace.com/theflamingtsunamis

0 komentarze:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
copy left. Obsługiwane przez usługę Blogger.

DIY OR DIE

Downloading music doesn't kill music. It kills music business and we like it. If you download the music and want to give something back, please support labels and band by buying the record.
(Remek)


If anyone or any band feels annoyed by our activity, please contact us.

e-mail:
diyanarchocrustpunx(at)gmail.com


If you are in a band and you'd like to spread your music all over the world - don't hesitate to e-mail us.

Na początku wypada się przywitać...

Siema. Aktualnie tego bloga tworzy X osób. Powstał on żeby szerzyć muzykę ze sceny DIY i poglądy związane z nią. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu coś dla siebie :) Większość albumów, które się tutaj pojawią, są dostępne w niektórych dystrybucjach (linki poniżej). Wiemy, że nie zawsze jest kasa, że nie zawsze da się dany album kupić, ale wspierajmy scenę bo dzięki temu ciągle będą powstawać zespoły, które umilać nam będą życie swoją muzyką. Wszystkie linki to nasz upload więc jeśli by coś nie działało to pisać! Pozdrawiamy.

Jeśli chcesz do nas dołączyć - pisz śmiało na maila! ;)
If you wanna join us - write an e-mail! ;)

Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń

AFA

AFA

Etykiety