Home » , , , , » # 783 - Tombstalker - Demo

# 783 - Tombstalker - Demo

Written By qQlxqln on czwartek, 14 października 2010 | 15:29Jeśli właśnie wróciłeś spod prysznicu w mokrych majtkach, jeśli zdjęcia na portale społecznościowe robisz z taboretem albo poduszką z kanapy, jeśli do tej pory chodzisz w komunijnych swetrach a na śniadanie wpierdalasz kanapki - samochodziki, to nawet nie zamulaj swojego i tak przeciążonego przez zyraffa.pl łącza tą pozycją. Tombstalker to taki pierd z zaniedbanej dupy rasowego brudasa z owrzodzeniem pachwin. To odór który czujesz za każdym razem gdy szturchniesz knagą trzustkę kolegi (nieprawdaż Zlewon?). To odzwierciedlenie syfów które odsłaniają się po zgoleniu wąsów przed koncertem (nieprawdaż Zlewon?). Kończąc to wprowadzenie - Tombstalker śmierdzi. Tombstalker śmierdzi oldschoolowym death/black metalem, coś jak wczesny Nunslaughter zmiksowany z Bathory. Jest d-beat, harczący, przepity wokal i ciężkie gitary. Zero melodii, cukru, perfum i Grechuty. Jest za to odór kwasów żołądkowych, dziurawej wątroby i zepsutego zęba. Tombstalker na tych dwóch numerach pokazał nam więcej pleśni, zgnilizny i ohydy niż Scenowy Dzielnicowy we wszystkich kolumnach razem wziętych. Podejrzewam, że po przesłuchaniu tego demka kilka razy pod rząd obudzicie się skuleni pod biurkiem, w swojej starej katanie, z butelką pryty pod pachą i kilkoma pustymi pod głową. Kończąc - zdecydowanie polecam wziąść prysznic przed odsłuchaniem tego krążka, bo będzie to wasz ostatni przez naprawdę długi czas.

Tombstalker - Demo

MySpace: http://www.myspace.com/tombstalkerband

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

niezłe dwa kawałki tylko ze cicho nagrane ja to i tak sie nie myje czesto więc jeden chuj po ciotce jechał

Anonimowy pisze...

po 5 latach uważam tak samo yo :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
copy left. Obsługiwane przez usługę Blogger.

DIY OR DIE

Downloading music doesn't kill music. It kills music business and we like it. If you download the music and want to give something back, please support labels and band by buying the record.
(Remek)


If anyone or any band feels annoyed by our activity, please contact us.

e-mail:
diyanarchocrustpunx(at)gmail.com


If you are in a band and you'd like to spread your music all over the world - don't hesitate to e-mail us.

Na początku wypada się przywitać...

Siema. Aktualnie tego bloga tworzy X osób. Powstał on żeby szerzyć muzykę ze sceny DIY i poglądy związane z nią. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu coś dla siebie :) Większość albumów, które się tutaj pojawią, są dostępne w niektórych dystrybucjach (linki poniżej). Wiemy, że nie zawsze jest kasa, że nie zawsze da się dany album kupić, ale wspierajmy scenę bo dzięki temu ciągle będą powstawać zespoły, które umilać nam będą życie swoją muzyką. Wszystkie linki to nasz upload więc jeśli by coś nie działało to pisać! Pozdrawiamy.

Jeśli chcesz do nas dołączyć - pisz śmiało na maila! ;)
If you wanna join us - write an e-mail! ;)

Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń

AFA

AFA

Etykiety